Pasování předškoláků v MŠ

Pondělí, 17. Červen 2019 - 0:00 - 23:55

V pondělí 17. 6. 2019 proběhlo ve školce slavnostní pasování předškoláků. Každý budoucí prvňáček dostal na památku knížku, almanach plný vlastních fotek, pracovních listů a obrázků a nezbytnou předškoláckou medaili. Jako překvapení jsme si pro děti připravili setkání s místními hasiči. Pan Petr Moleš ve spolupráci s Lukášem Hořavou děti seznámili s tím, jak probíhá záchrana lidského života, na co si dávat pozor - hlavně o blížících se prázdninách. Děti měly možnost vyzkoušet si masáž srdce na figuríně, prohlédnout si hasičské auto, zkusily uhasit oheň.....Myslím, že akce se velmi zdařila, děti se bavily a akci si opravdu užily. Tímto mockrát děkujeme P. Molešovi i L. Hořavovi za spolupráci a ochotu tuhle akci pro školku podniknout.