Okrskové kolo malý florbal kat. IV - hoši

Úterý, 16. Duben 2019 - 0:00 - 23:55

V úterý 16.4.2019 hráli naši hoši turnaj ve florbale v hale v Dambořicích. Turnaje se zúčastnilo pět týmů – mimo nás ještě ZŠ Dambořice, ZŠ Vracov, ZŠ Dr. Joklíka Kyjov a gymnázium Kyjov.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Vracovu a utkání jsme vyhráli poměrem 2:0. Následující velmi vyrovnaný zápas s Dambořicemi jsme prohráli 2:0, kdy jsme rozhodující branku na 1:0 dostali 35 vteřin před koncem. V dalším utkání jsme remizovali s gymnáziem Kyjov a byli jediní, kdo je obral o body. Remíza v posledním utkání se ZŠ Dr. Joklíka 2:2 jen podtrhla obrovskou vyrovnanost všech týmů. Nakonec z toho bylo pro naši školu celkové třetí místo.

Kluci zaslouží za svoje výkony pochvalu.

Žáci, kteří nás reprezentovali:

Slovák Tadeáš, Škultéty Filip, Škultéty Ondřej, Válka Lukáš, Bárta Tomáš, Šmerda Matěj, Piskoř Jan, Lojan Lukáš, Blahutka Lukáš, Večeřa Dominik;

Mgr. Mokrý Petr