Okresní kolo ve velkém florbale kategorie III. D

Pátek, 2. Prosinec 2016 - 0:00 - 23:55

Třetí kategorie děvčat v okresním kole ve velkém florbale, třetí vítězství, třetí postup do krajského kola, to vše navíc stejně suverénně jako nejstarší děvčata. V úterý 29. listopadu odehrála děvčata kategorie III. (6., 7. ročník) okresní kole v Dambořicích. Turnaje se zúčastnilo 6 škol našeho okresu. Hrálo se systémem každý s každým a na naší cestě k celkovému vítězství jsme porazili děvčata z Dolních Bojanovic, Hroznové Lhoty, Lipova, Dambořic a Velké nad Veličkou. O naší dominanci svědčí skutečnost, že jsme v turnaji dostali pouze jeden gól. Všem děvčatům, která se o tento úspěch přičinila, patří poděkování za reprezentaci školy. Přejeme jim, aby předvedly stejné výkony v krajském kole, které se uskuteční 17. ledna 2016 ve Slavkově. Přijeďte se podívat na naše dívky a podpořit je.

Soupiska: Petra Bělohoubková, Anne Mary Urbanová, Natálie Šurýnová, Adrianan Matyášová, Natálie Adamcová, Tereza Obluková, Anastázie ŠŤastná, Kristýna Šefraná, Nela Svatošová