Novoroční diskotéka

Pátek, 4. Leden 2019 - 0:00 - 23:55

V pátek 4. ledna proběhla v sále školy Novoroční diskotéka pořádaná členy školního parlamentu. Akce byla uspořádána na dvě etapy, odděleně pro 1. a 2. stupeň. Od 14:30 se rozezněly první tóny pro návštěvníky z prvního stupně. V programu byly připraveny soutěže, tanec, občerstvení, novoroční přípitek a novoroční fotokoutek. Návštěvníci, povětšinou zároveň děti z družiny, si akci užili, ani se jim domů nechtělo. Zato účast 2. stupně byla velmi nízká...vlastně nebýt členů parlamentu nebyl by tam nikdo. Ale i tak si sami organizátoři užili svou vlastní soukromou party s fotokouktem, občerstvením, přípitkem a tanečními kreacemi. Nikomu ani nevadilo, že se nepodařilo zajistit pravého DJ.

Všem návštěvníkům děkujeme za účast, organizátorům za čas a energii, které do přípravy akce vložili.

Foto z akce

Mgr. Sylva Klimešová