Karneval ve školní družině

Úterý, 21. Únor 2017 - 18:00 - Středa, 22. Únor 2017 - 17:55

Karnevalové odpoledne proběhlo ve školní družině v úterý 21. února 2017. Starší děti se sešly ve 3. oddělení, kde jim během diskotéky malovala na obličej masky tygrů, víl a upírů p. uč. Horáková. Děti si kromě tancování zahrály také mnoho různých her.

Pro děti z první a druhé třídy vychovatelky uspořádaly Kloboukový karneval, který probíhal ve velké tělocvičně. Na šesti stanovištích děti plnily různé úkoly, např. skákaly v pytlích, strefovaly se míčkem do pusy klauna, skládaly obrázky z šesti zamíchaných puzzle…..  Klaunský červený nos získaly po absolvování štafety v obřích botách a velkém plášti. Na závěr karnevalového rejdění všichni obdrželi malou sladkost. Děkujeme žákyním sedmého ročníku za pomoc s organizací.