Informace k domácí přípravě a komunikace s vyučujícími

Pondělí, 16. Březen 2020 - 0:00 - 23:55

Informace k domácí přípravě

1. Hromadný přenos informací mezi vedením školy a rodiči (žáky) je prostřednictvím školního webu. Rodiče se mohou s dotazy či připomínkami obrátit na vedení školy rovněž mailem či telefonicky.

1. Hromadná komunikace vyučujícího se žáky i rodiči bude:
  • 1. stupeň:  přes školu on line, vždy v pondělí a středu (žákům a v kopii zákonným zástupcům)
  • 2. stupeň: přes školu on line nebo cloudové adresy, vždy v pondělí (žákům a v kopii zákonným zástupcům)
  • Doporučené procvičování – přes společnost scio – žáci obdrží své unikátní kódy přes třídní učitele.

1. Případné potíže s elektronickou komunikací hlaste prosím Mgr. Mokrému na mokry [at] cloud.zszarosice.cz.

1. Vyučující daných předmětů budou žákům (v kopii i rodičům pro možnost kontroly) přes školu on line (cloudové adresy) zadávat úkoly k domácí přípravě. Prozatím se bude jednat o opakování probraného učiva v daných předmětech. Na vypracování mají žáci termín do dalšího pondělí, kdy jim vyučující budou posílat další přípravy.

1. Pokud budou vyučující posílat takové materiály, které lze po vyplnění poslat zpět, bude dobré pro zpětnou vazbu vyplněnou práci vyučujícímu vrátit on line, aby mohl po opravě práce např. zareagovat na problémy a připravit další procvičovací materiály.

1. Jelikož nevíme, jak dlouho bude uzavření škol trvat, budeme reagovat na vývoj situace. V této chvíli nebudeme přistupovat k on line výuce nového učiva.

1. Prosíme zákonné zástupce našich žáků o spolupráci a dohled na domácí přípravu dětí v této mimořádné situaci. Není třeba kontrolovat správnost, ale vypracování úkolů.

Soubory:
PDF icon tipy_skola_doma.pdf100.81 KB