Chlapci I. stupně na florbale

Pátek, 25. Listopad 2016 - 0:00 - 23:55

První meziškolní kontakt s florbalem absolvovali chlapci I. stupně ve středu 24. 11. 2016 na turnaji, který se konal v hale Teza v Hodoníně. Jednalo se o okresní kolo, kterého se zúčastnilo 15 škol. Jednotlivé týmy byly rozděleny do 3 skupin po pěti účastnících, kteří si ve skupině zahráli systémem každý s každým. Vítězové jednotlivých skupin se následně utkali v zápasech o celkového vítěze. V naší skupině jsme hráli s chlapci ze Žeravic, Veselí nad Moravou, z Hodonína Červených domků a Hodonína Vančurovy. Naše bilance: prohra o jeden gól s Hodonínem ČD a Veselím nad Moravou, remíza se Žeravicemi a pětigólový příděl od Hodonína Vančurovy. Ve skupině jsme skončili na čtvrtém místě (o celkové pořadí se nehrálo). Kluci bojovali ze všech sil, ale soupeři byli nad naše síly. Děkujeme všem zúčastněným chlapcům za bojovnost a reprezentaci školy.

Soupiska: René Sedláček, Adam Čumba, František Klimeš, Daniel Čadílek, Aleš Tomek, Matěj Šmerda, Jakub Řičánek, Marek Válka