Bezpečně kolem školy

Čtvrtek, 14. Prosinec 2017 - 0:00 - 23:55

Od tohoto týdne je pro žáky naší školy v těsném blízkosti budovy zase o něco bezpečněji.

Před hlavním vchodem do školy stojí nově vybudovaná pergola, která může být využita všemi žáky, kteří čekají na výuku, zvláště za nepříznivého počasí. Do konce kalendářního roku bude pergola vybavena také venkovními sedacími sety tak, aby i zde mohla v jarních a letních měsících probíhat výuka.

Aby byl prostor před školou ještě bezpečnější, byla přístupová cesta zahrazena třemi dřevěnými květináči osázenými dřevinami. Květináče brání vjezdu automobilů do vstupního prostoru školy. Tímto krokem dáváme najevo, že bezpečí žáků je přednější před pohodlím přijet až ke dveřím školy. Budeme tedy rádi, pokud budou k parkování pro následující dny více využívány prostory za školou, odkud přivezené dítě projde kolem školy až k samotnému vchodu bez komplikací.

Děkujeme, že naše rozhoduntí respektujete a svým chováním podporujete bezpečný pohyb dětí kolem školy.